Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 105" Дніпровської міської ради
 
49020, Дніпропетровська область, Новокодацький район, м. Дніпро, вул. Зоотоосіння,26 ,sz105@dhp.dniprorada.gov.ua





Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Слушать радио онлайн

Зимові канікули

 

ПЛАН РОБОТИ СЗШ № 105

ПІД  ЧАС  ЗИМОВИХ   КАНІКУЛ

НАЗВА ЗАХОДУ

ДАТА

ЧАС

КЛАС

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ

 

  1.  

Новорічна програма «З Новим Роком»

22.12

10.00

9

Гупалюк А.О.

 

  1.  

Робота секції «Баскетбол»

22.12

10.00

5-6

Ростовський В.Й.

 

  1.  

«Сходинки до інформатики»

22.12

10.00

3-4

Лобода К.Ю.

 

  1.  

Робота секції «Самооборона»

22.12

15.00

1-2

Колісник О.А.

 

  1.  

Гурток « Цікава інформатика»

22.12

12.00

7-8

Лобода Ю.С.

 

  1.  

Підготовка до ЗНО з історії

22.12

12.00

10

Ростовський О.В.

 

  1.  

Бесіда  «Історія створення новорічної листівки»

26.12

10.00

5-6

Бунякіна В.В.

 

  1.  

Виховний захід «Народні традиції і звичаї святкування Нового Року»

26.12

10.00

8

Лобода Ю.С.

 

  1.  

Заняття хореографічного гуртка «Сенс»

26.12

10.00

1-4

Ткаченко В.А.

 

  1.  

Конкурсно-розважальна програма «Новорічний колейдоскоп» 

26.12

10.00

9

Гупалюк А.О.

 

  1.  

Робота секції «Волейбол»

26.12

12.00

7

Ростовський В.Й.

 

  1.  

Майстерня Діда Мороза

26.12

12.00

1

Біжко М.В.

 

  1.  

Підготовка до ЗНО з математики

26.12

12.00

10

Бурлака С.В.

 

  1.  

Творчо-пізнавальна гра «Місто веселих майстрів» 

27.12

10.00

2

Сосєдка І.В.

 

  1.  

Новорічне свято «Зустрічай Новий рік»

27.12

10.00

6

Квітка Л.В.

 

  1.  

Робота секції «Самооборона»

27.12

10.00

10

Колісник О.А.

 

  1.  

Заняття хореографічного гуртка «Сенс»

27.12

10.00

1-4

Ткаченко В.А.

 

  1.  

Новорічна дискотека

27.12

12.00

7

Дроботущенко О.М.

 

  1.  

Збір лідерів

27.12

12.00

5-10

Плужник І.В.

 

  1.  

Робота секції «Самооборона»

27.12

15.00

7-10

Колісник О.А.

 

  1.  

Конкурс малюнків «Зимові пригоди»

27.12

12.00

1-4

Бунякіна В.В.

 

  1.  

Творча майстерня «Своїми руками» (створення святкових конвертів для листів до Діда Мороза)

28.12

10.00

1-4

Бунякіна В.В.

 

  1.  

Екскурсія до міста

28.12

10.00

8

Лобода Ю.С.

 

  1.  

Заняття шкільного дискусійного клубу «Дебати»

28.12

10.00

10

Ростовський О.В.

 

  1.  

Екскурсія до ТРЦ «Караван»  

28.12

12.00

5

Євтушенко Т.В.

 

  1.  

Робота гуртка «Сходинки до інформатики»

28.01

12.00

3

Лобода К. Ю.

 

  1.  

Підготовка до ДПА з математики

28.12

12.00

9

Бурлака С.В.

 

  1.  

Різдвяні читання «Веселих свят» (читання улюблених творів про зимові свята)

29.01

10.00

5-8

Бунякіна В.В.

 

  1.  

«Мистецька галерея зими» (малюнки на тему зима)

29.01

10.00

1

Біжко М.В.

 

  1.  

Робота гуртка «Цікава інформатика»

29.01

10.00

10

Лобода Ю.С.

 

  1.  

Виготовлення новорічних прикрас « Подаруй ялинці іграшку»

29.01

12.00

3

Гасан Л.І.

 

  1.  

Робота гуртка «Цікава інформатика»

29.01

12.00

7

Лобода Ю.С.

 

  1.  

Робота секції «Самооборона»

29.01

15.00

7-10

Колісник О.А.

 

  1.  

Робота гуртка «Сходинки до інформатики»

02.01

10.00

7

Лобода К. Ю.

 

  1.  

Зимова вікторина

02.01

10.00

1-4

Бунякіна В.В.

 

  1.  

Заняття шкільного дискусійного клубу «Дебати»

02.01

10.00

10

Ростовський О.В.

 

  1.  

Пізнавальний проект «Океан благає про порятунок» 

02.01

12.00

4

Буркацька Л.О.

 

  1.  

Секція баскетболу

02.01

12.00

9

Ростовський О.В.

 

  1.  

Новорічна вікторина «Зимовий калейдоскоп» 

02.01

12.00

6

Квітка Л.В.  

 

  1.  

Конкурс малюнків, прикрас  «Ой ти зимонько-зима»

03.01

10.00

3

Гасан Л. І.

 

  1.  

Підготовка до ЗНО з математики

03.01

10.00

10

Бурлака С.В.

 

  1.  

 « Ой весела в нас зима»

( календар зимових свят)

03.01

10. 00

7

Дроботущенко О.М.

 

  1.  

Секція баскетболу

03.01

12.00

8

Ростовський В.Й.

 

  1.  

Мандрівка в чарівний світ українських казок

03.01

12.00

1-4

Бунякіна В.В.

 

  1.  

Робота секції «Самооборона»

03.01

12.00

7-10

Колісник О.А.

 

  1.  

Різдвяна відеомандрівка «Свято Різдва у світі»

04.01

10.00

5-8

Бунякіна В.В.

 

  1.  

Робота гуртка «Сходинки до інформатики»

04.01

10.00

1-4

Лобода К.Ю.

 

  1.  

Екскурсія та гра-квест  «Сторінки історії рідного краю»

04.01

10.00

10

Ростовський О.В.

 

  1.  

Музичний калейдоскоп «Пори року»

04.01

10.00

2

Сосєдка І.В.

 

  1.  

Ігрова програма «Сторінками казкових пригод»

04.01

12.00

5

Євтушенко Т.В.

 

  1.  

Секція тенісу

04.01

12.00

10

Ростовський О.В.

 

  1.  

Робота гуртка « Цікава інформатика »

04.01

12.00

7

Лобода Ю. С.

 

  1.  

Робота гуртка «Сходинки до інформатики»

08.01

10.00

2

Лобода К.Ю.

 

  1.  

Книжкова лікарня

08.01

10.00

5-7

Бунякіна В.В.

 

  1.  

Робота гуртка «Цікава інформатика»

08.01

10.00

9

Лобода Ю.С.

 

  1.  

Робота секції «Волейболу»

08.01

12.00

8

Ростовський В.Й.

 

  1.  

Робота гуртка «Сходинки до інформатики»

08.01

12.00

10

Лобода Ю. С.

 

  1.  

Виготовлення сніжинок «Зимовий снігопад»

08.01

10.00

4

Буркацька Л.О.

 

                                   
Новорічне свято "Зустрічай Новий Рік"


 

 

   майстерня на базі бібліотеки "Своїми руками" (створення святкових конвертів для листів до Діда Мороза)

 

 

Екскурсія по Дніпру



Позачерговий збір лідерів школи(обговорення майбутніх заходів)

 

 

Виставка малюнків "Зимові  розваги"

 

 

 

"Мистецька галерея зими"

 

 

 

Творчо-пізнавальна гра "Місто великих майстрів"

 

 

Зимова вікторина

 

 

Виготовлення сніжинок "Зимовий снігопад"

 

 

Робота секції "Самооборона"

 

 

 

 

 

 Гурток  "Цікава інформатика"

 

 

 

 

 


Новини


13 лист. 2019
Відкритий урок "Цар Плаксій і Лоскотон" у 5 класі
12 листопада вчитель української літератури Євтушенко Т.В. провела відкритий урок у 5 класі на тему "Цар Плаксій і Лоскотон" Проблематика казки. Казкова історія і сучасне життя.

12 лист. 2019
Відкритий урок "Змінювання слів назв предметів за зразком (один-багато)" у 2 класі
12 листопада Біжко М.В. вчитель 2 класу провела відкритий урок на тему "Змінювання слів назв предметів за зразком (один-багато)"

8 лист. 2019
Екскурсія до Дніпровської міської ради
8 листопада учні відвідали Дніпровську міську раду

7 лист. 2019
Участь у конкурсі "Лідер Фест"
7 листопада учениця 10 класу, президент шкільної республіки "Форт" взяла участь у районному конкурсі "Лідер Фест"у номінації " Сценічне мистецтво" (хореографія)

4 лист. 2019
Екскурсія до Дніпровської міської ради
4 листопада учні 5 класу відвідали Дніпровську міську раду

25 жовт. 2019
До дня визволення Днiпропетровська вiд нациських загарбникiв, дiти 3-го класу вшанували пам'ять загиблих солдатiв, покладанням квiтiв.
До дня визволення Днiпропетровська вiд нациських загарбникiв, дiти 3-го класу вшанували пам'ять загиблих солдатiв, покладанням квiтiв.

Всі новини