![]() |
Прийом громадян з питань освіти Прийом громадян з питань освіти здійснюється:
Директором Дніпровської гімназії № 105 імені М.І. Лояна Дніпровської міської ради Тетяною ТКАЧЕНКО
щопонеділка з 13.00 до 17.00 тел. 095 514 03 88 ел. адреса [email protected]
В.о начальника управління, заступник начальника управління освіти гуманітарної політики Дніпровської міської ради
Олена ЯКОВЕНКО
щосереди з 14.00 до 18.00
тел. 744-63-14
ел.адреса: [email protected]
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директор департаменту Дніпровської міської ради
Ксенією СУШКО
щопонеділка з 14.00 до 18.00
тел. 744-63-14
ел.адреса: [email protected]
Новини27 черв. 2024 Призери з баскетболу Вітаємо, команду дівчат з баскетболу та їх тренера Ростовського Олександра, які посіли ІІ місце у ІІІ міському етапі змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" .Наші переможниці: Красько Вікторія, Сакун Яна Кузнєцова Марія, Жабляк Антоніна, Бунякіна Маргарита, Сапєлкіна Софія, Моргентал Еріка, Мазур Тетяна , Середа Поліна, Дякуємо, департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради за подарунки. 26 черв. 2024 "Цифрові горизонти 2024" 26 червня 2024 р. в м. Дніпро відбувся захід "Цифрові горизонти 2024", організований КП "єДніпро". Гімназія № 105 ДМР отримала Подяку за участь у цифровізації міської освіти, плідну діяльність та сумлінну співпрацю над цифровими проєктами міста Дніпра. 18 черв. 2024 Неймовірна подорож до зірок Неймовірна подорож до зірок в рамках освітнього проєкту "В МУЗЕЇ(не)дрібниці на уроці" здобувачі освіти 5-8 класів здійснили захоплюючий похід у планетарій та отримали справжню космічну пригоду в рамках програми "Колонізація і космічна екологія" Дякуємо за цей захоплюючий день Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради, Planetarium Noosphere Dnipro Всі новини |