Слушать радио онлайн |
Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребамиУмови доступності до закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребамиЗ метою забезпечення рівного доступу до освітніх послуг всіх учасників освітнього процесу в гімназії створюються відповідні умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами з урахуванням особливостей їхнього розвитку: 1. Забезпечення педагогічними кадрами, які володіють методиками роботи з дітьми з особливими освітніми потребами (практичний психолог, соціальний педагог, логопед); 2. Створення сучасного, безпечного та комфортного освітнього середовища; 3. Здійснення психолого-педагогічного супроводу; 4. Створення умов для розвитку – для проведення корекційно-розвиткових занять обладнано кабінет психолога; 5. Облаштовано ресурсну кімнату, яка допоможе забезпечити доступні умови для здобуття освіти дітьми, сприятиме їхньому всебічному розвиткові, гармонізації психоемоційного стану та психологічному розвантаженню; 6. Налагодження співпраці з батьками. Забезпечено безперешкодний доступ до приміщення закладу освіти.
Аналіз забезпечення безперешкодного доступу для осіб з обмеженими фізичними можливостями
Новини27 черв. 2024 Призери з баскетболу Вітаємо, команду дівчат з баскетболу та їх тренера Ростовського Олександра, які посіли ІІ місце у ІІІ міському етапі змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" .Наші переможниці: Красько Вікторія, Сакун Яна Кузнєцова Марія, Жабляк Антоніна, Бунякіна Маргарита, Сапєлкіна Софія, Моргентал Еріка, Мазур Тетяна , Середа Поліна, Дякуємо, департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради за подарунки. 26 черв. 2024 "Цифрові горизонти 2024" 26 червня 2024 р. в м. Дніпро відбувся захід "Цифрові горизонти 2024", організований КП "єДніпро". Гімназія № 105 ДМР отримала Подяку за участь у цифровізації міської освіти, плідну діяльність та сумлінну співпрацю над цифровими проєктами міста Дніпра. 18 черв. 2024 Неймовірна подорож до зірок Неймовірна подорож до зірок в рамках освітнього проєкту "В МУЗЕЇ(не)дрібниці на уроці" здобувачі освіти 5-8 класів здійснили захоплюючий похід у планетарій та отримали справжню космічну пригоду в рамках програми "Колонізація і космічна екологія" Дякуємо за цей захоплюючий день Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради, Planetarium Noosphere Dnipro Всі новини |