![]() |
Табір "Веселка 2021" ТАБІР "ВЕСЕЛКА 2021" 07.06.2021 У таборі пройшов "День знайомств". Сьогодні в таборі відбулася зустріч з інспектором поліції. А також квест " Дружба нам дає надію"
08.06.2021 Сьогодні в таборі День відкриття табірної зміни "Веселка". До нас в гості завітав Планетарій. А також виступи загонів, ігри та танцювальний флешмоб "Драйвове літо". 09/06/2021 в таборі "Веселка" пройшов День спорту під девізом"Рух - це здорово!". Проводилися спортивні змагання, де діти демонстрували свою швидкість, спритність та вправність.Потім діти малювали свої портрети і переглядали цікавий мультфільм. 4-й день в таборі - Морський день. Діти брали участь у справжніх морських пригодах. На них чекали морські змагання та конкурси, розважальна гра "Три кораблі". Також виконували поробки на морську тематику. Чудовий морський день. 5-й день - День туризму. Діти табору побували на цікавій та пізнавальній екскурсії в Пожежній частині. Потім завітали до міського парку, де діти мали змогу погратися на ігровому майданчику. 6-й день в таборі День юного еколога. Діти відвідали КПНЗ " Станцію юних натуралістів" Дніпровської міської ради. 7-й день - День театру. В табір завітали справжні пірати і допомогли дітям відшукати скарби. 8 - ий день в таборі - День розваг. Для дітей було проведено розважальну гру " Tik - tok party ", відбувся показ мультфільмів про небезпеку соціальних мереж та гаджетів. 9-й день День казки. До табору завітали казкові герої та герої з мультфільмів. Також діти розігрували свої казки і приймали участь у квесті " У світі казок". Казковий день. 10- й день в таборі - День розваг. Діти грали в ігри, приймали участь у цікавих конкурсах, стрибали на батуті. Завершили день майстер класом " Місто майстрів". 11-й день День пам'яті. Сьогодні діти приймали участь у патріотичній грі "Прорив", подорожували по станціях: військовий конструктор, сапери, снайпери, розшифровка, медсанбат та інші. Діти злагоджено та вправно пройшли всі завдання та отримали солодкі призи 12-й день День челенджів. Діти табору із задоволенням приймали участь у флеш-мобі зі стрічками, вгадували що в коробці, експериментували з вулканом та навіть з вогнем. Закінчили день дискотекою з мильними бульбашками. 13-й день - День України присвячений Дню Констинуції нашої держави. Діти приймали активну участь у конкурсах, танцювали таночки, співали українські пісні, плели зі стрічок браслети. Процишина В.В., керівник гуртка, провела майстер клас із Петриківського розпису. 14-й день День закриття табірної зміни. В цей день діти демонстрували свої таланти: танцювали, співали, читали вірші і демонстрували свої роботи. Вітали іменників: Сергіх Дениса, Жабляк Антоніну, Ковалишина Макара і Асмоловського Рената. Всі діти отримали подарунок від директора школи Ткаченко Тетяни Миколаївни - морозиво. Це - день радості і розлуки, бо це останній день в таборі. До нових зустрічей. Новини27 черв. 2024 Призери з баскетболу Вітаємо, команду дівчат з баскетболу та їх тренера Ростовського Олександра, які посіли ІІ місце у ІІІ міському етапі змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" .Наші переможниці: Красько Вікторія, Сакун Яна Кузнєцова Марія, Жабляк Антоніна, Бунякіна Маргарита, Сапєлкіна Софія, Моргентал Еріка, Мазур Тетяна , Середа Поліна, Дякуємо, департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради за подарунки. 26 черв. 2024 "Цифрові горизонти 2024" 26 червня 2024 р. в м. Дніпро відбувся захід "Цифрові горизонти 2024", організований КП "єДніпро". Гімназія № 105 ДМР отримала Подяку за участь у цифровізації міської освіти, плідну діяльність та сумлінну співпрацю над цифровими проєктами міста Дніпра. 18 черв. 2024 Неймовірна подорож до зірок Неймовірна подорож до зірок в рамках освітнього проєкту "В МУЗЕЇ(не)дрібниці на уроці" здобувачі освіти 5-8 класів здійснили захоплюючий похід у планетарій та отримали справжню космічну пригоду в рамках програми "Колонізація і космічна екологія" Дякуємо за цей захоплюючий день Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради, Planetarium Noosphere Dnipro Всі новини |