![]() |
Цифрова освіта. Дія Зокрема, на порталі http://osvita.diia.gov.ua/ зареєструвалися на навчання цифрових навичок понад 800 000 українців. У чому особливість навчання на порталі Дія.Цифрова освіта?
Мета проєкту Дія.Цифрова освіта — навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки. Всі освітні серіали створені без державного фінансування, за підтримки партнерів — донорів, бізнесу чи NGO. Також на порталі є національний тест на цифрову грамотність Цифрограм для громадян, держслужбовців, медиків і вчителів.
Новини27 черв. 2024 Призери з баскетболу Вітаємо, команду дівчат з баскетболу та їх тренера Ростовського Олександра, які посіли ІІ місце у ІІІ міському етапі змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" .Наші переможниці: Красько Вікторія, Сакун Яна Кузнєцова Марія, Жабляк Антоніна, Бунякіна Маргарита, Сапєлкіна Софія, Моргентал Еріка, Мазур Тетяна , Середа Поліна, Дякуємо, департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради за подарунки. 26 черв. 2024 "Цифрові горизонти 2024" 26 червня 2024 р. в м. Дніпро відбувся захід "Цифрові горизонти 2024", організований КП "єДніпро". Гімназія № 105 ДМР отримала Подяку за участь у цифровізації міської освіти, плідну діяльність та сумлінну співпрацю над цифровими проєктами міста Дніпра. 18 черв. 2024 Неймовірна подорож до зірок Неймовірна подорож до зірок в рамках освітнього проєкту "В МУЗЕЇ(не)дрібниці на уроці" здобувачі освіти 5-8 класів здійснили захоплюючий похід у планетарій та отримали справжню космічну пригоду в рамках програми "Колонізація і космічна екологія" Дякуємо за цей захоплюючий день Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради, Planetarium Noosphere Dnipro Всі новини |